Zając Poziomka / O Nas

O Nas

Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu o profilu językowym „Zając Poziomka”.

 

…Przemoc, złość i chciwość otaczają nas ze wszystkich stron. Dobijają się do naszych drzwi. Ale tu jesteśmy bezpieczni. Na tej niewielkiej przestrzeni uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać, znajdować spokój i tworzyć.”

(Pam Brown)

Jesteśmy kameralną Placówką oferującą twojemu dziecku profesjonalną opiekę w bezpiecznej i twórczej atmosferze. Nasze Przedszkole istnieje od 2011r. i prowadzi działalność dydaktyczno-wychowawcza dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Zapewniamy codzienny kontakt dziecka z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone są w postaci scenek z życia codziennego, zabaw ruchowych, plastycznych i muzycznych, które wspomagają rozwój indywidualnych cech każdego dziecka tj. spostrzegawczość, zdolności manualne i intelektualne.

Nasze Przedszkole kształtuje również rozwój wszechstronnych zdolności artystycznych dziecka poprzez liczne zajęcia plastyczne m.in. scrapbooking.

Jesteśmy również uczestnikami, organizatorami i laureatami licznych konkursów miedzy przedszkolnych organizowanych na terenie całego Śląska.

Podopieczni opuszczający nasze przedszkole posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale także są życzliwie nastawieni do świata i ludzi, pełni optymizmu, pogody ducha, potrafiący radzić sobie w różnych sytuacjach i są pełni wiary we własne możliwości. Dlatego też stale uaktualniamy najistotniejsze kwestie, o które trzeba zadbać, chcąc zapewnić jak najwyższy poziom oferowanych usług edukacyjno- wychowawczych i zdobyć uznanie wśród rodziców, dla których decyzja o wyborze przedszkola jest sprawą bardzo ważną i trudną, mającą zapewnić ich dzieciom rozwój i powodzenie w dalszej edukacji oraz w całym życiu.

 

Serdecznie zapraszamy !


Ostatnie aktualności

ZMIANA ADRESU
Mamy przyjemność poinformować, iż od 1.05.2019 roku nasze przedszkole mieści się przy ...
Żłobek „Zając Poziomka”
Uwaga! Trwają zapisy do Żłobka na ul. Jaworowej 40 Dąbrowa Górnicza. Karty zgłoszenia ...
Bal karnawałowy
Jednorożce, pszczółki, myszka Miki, dinozaury… Nie, to nie bajka! Taki był ...