O Nas

Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu o profilu językowym „Zając Poziomka”.

 

…Przemoc, złość i chciwość otaczają nas ze wszystkich stron. Dobijają się do naszych drzwi. Ale tu jesteśmy bezpieczni. Na tej niewielkiej przestrzeni uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać, znajdować spokój i tworzyć.”

(Pam Brown)

Jesteśmy kameralną Placówką oferującą twojemu dziecku profesjonalną opiekę w bezpiecznej i twórczej atmosferze. Nasze Przedszkole istnieje od 2011r. i prowadzi działalność dydaktyczno-wychowawcza dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Zapewniamy codzienny kontakt dziecka z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone są w postaci scenek z życia codziennego, zabaw ruchowych, plastycznych i muzycznych, które wspomagają rozwój indywidualnych cech każdego dziecka tj. spostrzegawczość, zdolności manualne i intelektualne.

Nasze Przedszkole kształtuje również rozwój wszechstronnych zdolności artystycznych dziecka poprzez liczne zajęcia plastyczne m.in. scrapbooking.

Jesteśmy również uczestnikami, organizatorami i laureatami licznych konkursów miedzy przedszkolnych organizowanych na terenie całego Śląska.

Podopieczni opuszczający nasze przedszkole posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale także są życzliwie nastawieni do świata i ludzi, pełni optymizmu, pogody ducha, potrafiący radzić sobie w różnych sytuacjach i są pełni wiary we własne możliwości. Dlatego też stale uaktualniamy najistotniejsze kwestie, o które trzeba zadbać, chcąc zapewnić jak najwyższy poziom oferowanych usług edukacyjno- wychowawczych i zdobyć uznanie wśród rodziców, dla których decyzja o wyborze przedszkola jest sprawą bardzo ważną i trudną, mającą zapewnić ich dzieciom rozwój i powodzenie w dalszej edukacji oraz w całym życiu.

 

Serdecznie zapraszamy !


Ostatnie aktualności

SPECJALNY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU
CZASAMI ODWIEDZAJĄ NAS TACY GOŚCIE. PRZEDSZKOLAKI ROZMAWIAJĄ O ZASADACH ...
PRZEDSZKOLE- ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  Przedszkolaki samodzielnie wykonują prace i wychodzi im to profesjonalnie.
ŻŁOBEK- ZAJĘCIA PLASTYCZNE
Dzieci uwielbiają malowanie farbami, sklejanie elementów, a także doklejanie ...